Co zrobić, jeśli Twój produkt się nie rozwija

Wiele zespołów produktowych ma problemy z rozwojem. Wiele produktów zaczyna się z hukiem. Niektórzy uważają, że rynek produktów jest odpowiedni dla trwałego wzrostu. Bardzo dużo firm  przeszło gwałtowny wzrost. Ale najczęściej większość z nich zwlekała, a potem upadła.

“Założyciele wprowadzają swój produkt na rynek, zastanawiają się, dlaczego nie rośnie on jak torpeda, a następnie natychmiast próbują rozwiązać problem wzrostu ”.

Firmy sięgają po taktyki rozwoju, takie jak optymalizacja lejka sprzedaży, SEO lub powiadomienia push, zanim naprawdę zrozumieją, co budują i dla kogo budują. Może to wywołać początkowy impuls krótkoterminowego wzrostu.

Ale ostatecznie prowadzi to do dużej rotacji potencjalnych klientów, ignorując problemy w podstawowym produkcie.
Przed wypróbowaniem różnych taktyk wzrostu, takich jak rzucanie spaghetti na ścianę, startupy muszą świeżo spojrzeć na swoich użytkowników, ocenić cele końcowe swoich produktów i na nowo zdefiniować drogę, którą chcą, aby ich użytkownicy mogli się tam dostać. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w zdefiniowaniu ścieżki, która wyjaśni różne kroki potrzebne do odblokowania rozwoju produktu.

Komentarze

 • Anunna
  23 sierpnia 2020 at 16:38

  Świetny artykuł – poproszę więcej 🙂

  • Anunna
   23 sierpnia 2020 at 16:39

   Dziękujemy

 • Anunna
  23 sierpnia 2020 at 16:42

  Super

 • admin
  24 sierpnia 2020 at 13:35

  mhm

Napisz komentarz
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptuję